Finest

Finest eli fn-arvonimen saavuttanut aikuinen hevonen on rakenteellisesti sekä piirrustuksellisesti erinomainen.

Finest -arvonimen saavuttaneet hevoset:

2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
Kaikki
Uusin

Hevosen nimiPKK idArvonimen vuosi
A.L. Rapina #PKK11802017
AH Hopiainen #PKK1432017
Angel Bless #PKK8042017
Angren Midsummer Sun #PKK19622017
Breandan Máel Máeldoc #PKK19032017
Carmenita #PKK13012017
Chirijiraden #PKK12112017
Classico HRW #PKK1222017
Cnó-Almoin Rewa #PKK11252017
Crampton Coronet #PKK22162017
Crushcrushcrush xx #PKK17622017
Duc Obscur #PKK18672017
Epic Expressions #PKK13712017
Etupelko #PKK7962017
Farhill Dolphinie #PKK20582017
Finlandiachoir #PKK17692017
Fire Opal Jette #PKK16392017
Gin Jevdokija #PKK18462017
Gin Zheton #PKK18452017
Hawkeye #PKK20842017
Hazelnut Crust #PKK15922017
Heljän Suukkosuu #PKK20332017
Helmi-Valokki #PKK23912017
Henkien Kätkemä #PKK15662017
Hestia Mereida #PKK20362017
Hilmaluodon Eevertti #PKK20442017
Hirttivaaran Tuli-Haave #PKK23432017
Jazzmine xx #PKK10892017
JB Easy Living #PKK21882017
JB Lollipop #PKK20702017
JB Palette #PKK21442017
Kallan Vermilion #PKK22722017
Kaneli #PKK19212017
Korpinoita #PKK19692017
Kukkiksen Elontie #PKK22992017
Last Wish #PKK20412017
Little Luxuries Dawn #PKK8912017
Lumos Sorcerer #PKK19652017
Manuel #PKK15352017
ML Facilier #PKK15242017
ML Phoenix #PKK18602017
ML Wiccedom #PKK13002017
Montalbano #PKK21612017
Moorwood Osric #PKK20682017
Mozaic v.d. Zelos #PKK20942017
Penrose Norine #PKK19722017
Petäjän Tähdenkehrääjä #PKK21562017
Reje #PKK14122017
Riveera #PKK19582017
RWR Vampire Bite #PKK20532017
Sadan Merikeiju #PKK19162017
Sadehelmen Saraste #PKK17372017
Savun Carmiva #PKK18772017
Sefanja von Ark #PKK19452017
Sólargeisli frá Far gone Ice #PKK20472017
Superb Nandor #PKK21102017
Teakettle Ghost #PKK16762017
Thalassa Mer #PKK5472017
Tuulenpesän Hypnos #PKK21852017
Valerie #PKK23082017
Viisikon Nuttu Nurin #PKK16742017
Virmalan Pilke #PKK21862017
Virmalan Tinktuura #PKK20612017
Virmalan Viima #PKK19372017
Wolf's Valero #PKK20902017

Otsikko- ja koristeluvat © aksu / Anne / davis / Elisa / Java / Latu / nica / Possiikeri
Tekstit © PKK
Ulkoasu ja toteutus by Anne